Vzpomínky‎ > ‎Prožili jsme‎ > ‎

Havaj aneb Babí léto 2005

30. 9. - 2. 10. 2005

havaj havaj

Všichni účastníci zájezdu naší cestovní agentury odjeli na Havajské ostrovy do hotelu Aloha.

V hotelové recepci si zajistili ubytováni ve svých apartmánech. Devět kluků a dvacet čtyři holek bylo přivítáno u večerního ohně tancem HULA HULA. Tím svůj pobyt na Havaji zahájily rodiny El Masri z Egypta, Krejčířových ze Sejšel a Ždichových z Obratlovníka severních zemí.

havaj

havaj

Pro zájemce byla připravena procházka nočním pralesem, kde si v průzračné mořské laguně nalovili mořské lastury a v mušlích nalezli i perly.

havaj

Druhý den nás vzbudily sirény během náletu japonských letadel na Pearl Harbor. Všichni utekli do nejbližšího protileteckého krytu ve sklepení hlavní budovy.

Velící důstojník Standa řídil během dopoledne útoky a obranu křižníků v lesních přístavech Pearl Harboru. Odpoledne si rodiny užily netradičních sportů ve zběsilé štafetě, s létajícím kotoučem a prasečími ocásky. Kuchař Pavel k sváče umotal vynikající palačinky havajplněné ananasem, banánem a zmrzlinou, ozdobené šlehačkou a čokoládou.

Večer rodiny během rodinného souboje předvedly nacvičený tanec HULA. Jirka - DJ Hobr namixoval fantastické Disco, které pokračovalo až do pozdních nočních hodin.

havaj

Ráno celým hotelem ALOHA zněla hudba k rozcvičce v rytmu HULA pod vedením Zuzky. Po snídani jsme si vyzkoušeli různá řemesla - bubliny, plakáty, banány, hlavolamy a mušličky nasbírané na pobřeží.

Kokosový ořechu mohli získat vítězové soutěže v házení syrového vajíčka. havaj

S hřmotnými pozdravy ALOHA se naše rodiny rozprchly do autobusu a tím také skončil jejich pobyt na Havaji.

Všem účastníkům děkuji za přízeň a těším se na Vaši účast na některé z příštích akcích.

Náčelník Saša