Info rodičům

 • Info rodičům
  PřihláškaInformace pro všechny tábory 2018          
  - společné pro všechny turnusy a typy letních táborů OKO spolku Eldorádo z.s.

  Sleva pro věrné táborníky

  100 Kč pro účastníky našich táborů v loňském roce, podmínkou je přihlášení a záloha do 31.3.2018.

  150 až 300 Kč pro ještě věrnější táborníky, odstupňováno po 50 Kč za každý další rok v řadě, opět za podmínky přihlášení a zálohy do 31.3.2018. 

  Sleva pro sourozence

  200 Kč pro druhého a další vlastní sourozence (sleva se netýká prvního přihlášeného ze sourozenců). Sleva je určena pro staré i nové táborníky a je ji možno spojit s jinými slevami.

  Sleva pro děti personálu

  Pokud přihlásíte své děti na stejný turnus, na kterém budete pracovat jako vedoucí, kuchařka apod., dostanete od nás slevu 50 %.

  tabor-sopka-eldorado-2009

  Bezlepková dieta

  Prožít prázdniny na táboře se svými vrstevníky mohou i děti, u nichž je kvůli celiakii nutná bezlepková dieta.

  Bezlepkovou dietu poskytneme na všech turnusech tábora v Doubí a tábora v Podolí I. V jiných areálech ji nezajišťujeme.

  O volitelném programu

  Sestav si sám svůj program

  Bloku volitelných činností a aktivit je věnován půlden každého dne, buď dopoledne nebo odpoledne, nebo výjimečně i večer.

  Účastní se ho všechny děti zhruba od (8)9 let, které jste přihlásili na klasický tábor, případně tábor pro teenagery. Dále se jej účastní děti přihlášené na specializované tábory, pokud se ovšem právě nevěnují své hlavní aktivitě v rámci své specializace (např. koně u koňského tábora, keramika u výtvarného tábora, paintball u paintballového tábora apod.).

  Dětí mají na výběr ze sportovních, tvořivých nebo adrenalinových aktivit. Ve výběru je nijak neomezujeme, záleží jen na jejich zájmu, momentálním rozpoložení nebo dohodě s kamarády. Podrobný popis volitelných aktivit najdete v sekci Sestav si sám svůj program.

  Děti se doví den předem, jaké volitelné aktivity budou další den. Aktivitu si zvolí dle svého uvážení, zapisují se do zvolené aktivity většinou večer u svého vedoucího.

  Kromě volitelných aktivit, mají děti svůj oddílový program, případně se účastní společných akcí celého tábora. Oblíbené jsou diskotéky, soutěžní večery a sportovní zápolení. Více informací najdete v sekci Program a aktivity.

  Program pro nejmenší

  V programu tábora pro nejmenší děti, tj. děti 6-9 let, se střídá více kratších činností. Vše je formou her a zábavy. Děti povzbuzujeme, aby si vyzkoušely nové aktivity sportovní, tvůrčí nebo tábornické. Nenásilnou formou se učí samostatnosti (v oblékání, hygieně) a překonávají drobná nepohodlí třeba při úklidu svých věcí nebo při spolupráci s oddílovými kamarády.

  Program probíhá nejčastěji v oddíle stejně starých dětí. Po celou dobu tábora je provází tematická hra s pohádkovými nebo dobrodružnými motivy. Účastní se také celotáborových akcí jako jsou diskotéky, volby miss/misáka, večerních soutěží apod.

  Občas se také podle zájmu zapojují do volitelného programu starších Sestav si sám svůj program buď jako celý oddíl nebo jako jednotlivci. S volbou aktivity jim pak pomůže jejich oddílový vedoucí.

  Své malé dítě můžete pro začátek přihlásit na týdenní (osmidenní) tábor v Nové Pace. Můžete jej také přihlásit jen na týden u všech dvojtýdenních táborů a využít tak naši speciální nabídku pro začínající táborníčky - více v popisu Tábor na zkoušku v sekci Tábor pro nejmenší.

  Paintball k vyzkoušení

  Téměř každý táborník a tábornice od 8 let na našich táborech v Podolí I si může vyzkoušet paintball. V ostatních našich areálech možnost jednorázového paintballu není. Paintball k vyzkoušení je již zahrnut v programu některých typů táborů, anebo je možné si jej doobjednat za příplatek.

  Určen je účastníkům Army, Airsoftového-military, Akčního a Dívčího akčního tábora v Podolí I, kteří jej již mají zahrnut v ceně tábora a v přihlášce jej již nevolí. Vaše dítě se jej u zmíněných typů táborů účastní automaticky a dostane k tomu dále popsané vybavení.

  Kvůli paintballu jsme vybudovali špičkové lesní hřiště, případně k paintballovým bojům využijeme rozsáhlé zalesněné okolí tábora.

  Ostatním zájemcům za příplatek 250 Kč půjčíme paintballovou zbraň, příslušenství zbraně - bombu s pohonným plynem, zásobník paintballových kuliček a paintballovou masku. K tomu každý vyfasuje 200 paintballových kuliček a má na půlden o adrenalinovou zábavu postaráno.

  Co si musí vzít s sebou každý zájemce o jednorázový paintball:

  - Oblečení ze silnější látky, ideální jsou maskáče, ale stačí i běžná bunda a kalhoty. I když jde barva z oblečení snadno vyprat, je vhodnější si obléci nějaké starší.
  - Šátek na ochranu krku,
  - pevné boty,
  - další ochranné pomůcky dle vlastní úvahy - rukavice (např. kožené, pracovní, lyžařské), kšiltovku apod.

  Jak přihlásíte své dítě na tábor

  Vyplňte formulář elektronické přihlášky. Své údaje vkládáte zabezpečeným komunikačním kanálem (protokol https://). Pokud vyplníte všechna požadovaná políčka a stisknete tlačítko "Odeslat", objeví se zpráva, že Vaši přihlášku evidujeme.

  Přihlášku zkontrolujeme a neprodleně odešleme na Váš e-mail Potvrzení o přijetí Vašeho dítěte na náš tábor. Součástí tohoto potvrzení je přehled všech údajů, které jste napsali do formuláře přihlášky. Nic nemusíte posílat klasickou poštou.

  S potvrzením přihlášky obdržíte rovněž údaje k platbě s přesnou částkou, variabilním symbolem a bankovním účtem. Platbu celé částky nebo zálohu 1.000 Kč pošlete prosím do 10 dní / 5 dní od potvrzení přihlášky v závislosti na datu přihlášky.

  Pokud váš zaměstnavatel, odbory, státní orgán či obec poskytuje příspěvek na tábor, vystavíme k tomu naší fakturu a pošleme mu ji. Podklady k fakturaci nám prosím zašlete do 10 dnů od potvrzení přihlášky. Jednoduše vyplňte formulář "Požadavek na fakturaci", odkaz na něj najdete v pravém sloupci těchto informací. Nebo zajistěte, aby nám váš zaměstnavatel zaslal svou objednávku, pokud tento postup vyžaduje. V případě fakturace zaměstnavateli nemusíte posílat žádnou zálohu. 

  Po celou zmíněnou dobu 10 dní od potvrzení přihlášky pro Vaše dítě rezervujeme místo. Pokud byste se dostali do obtíží s platbou nebo by váš zaměstnavatel nezvládl poskytnout včas podklady k fakturaci, informujte nás prosím a najdeme společně řešení.

  K vybranému turnusu získáte podrobné informace (odjezd/příjezd, adresa tábora, kontakt na vedení turnusu, doporučené vybavení atd.). Stáhněte si příslušné Informace zde na stránce v pravém sloupci pod označením Podklady ke stažení. Každý turnus má své vlastní podmínky.

  Spolu se staženými informacemi ke každému turnusu získáte také formulář Prohlášení rodičů (tzv. bezinfekčnost) a formulář Posudku o zdravotní způsobilosti dítěte - ten musí vyplnit ošetřující lékař Vašeho dítěte. Bez tohoto vyplněného dokumentu nemůžeme Vaše dítě na tábor přijmout. Máte-li, využijte obdobné posudky pro lyžařský výcvik, školu v přírodě apod., platné v době tábora, nově od roku 2018 je jeho platnost 2 roky od vydání. Stačí odevzdat kopii posudku. Pokud výjimečně předáte jeho originál, vrátíme jej na konci tábora.

  Pokud má dítě svého lékaře v cizině, stačí vystavit posudek v některém běžném jazyce (angličtina, němčina, francouzština, ruština) a není jej třeba překládat do češtiny.

  "Byl to její první tábor, napsala nám dopis, který končil slovy:
  A vůbec se mi nestýská! Vrátila se nadšená, plná dojmů ..."

  Ohlasy z tábora

  Informace letní tábor OKO Podklady
  ke stažení

  Odjezd, adresa tábora, platba a další informace, včetně Posudku o zdrav. způsobilosti dítěte ke stažení:

  Doubí 1. turnus

  Doubí 2. turnus

  Doubí 3. turnus

  Podolí I, 1. turnus

  Podolí I, 2. turnus

  Podolí I, 3. turnus

  Podolí I, 4. turnus

  Podolí I, 5. turnus

  Trhová Kamenice 1. turnus

  Nová Paka 1. turnus

  Nová Paka 2. turnus

  Nová Paka 3. turnus

  Posudek o zdravotní způsobilosti a Čestné prohlášení samostatně k vytištění (je již součástí předchozí Informace k jednotlivým turnusům):

  Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte
  a Čestné prohlášení
  (bezinfekčnost)

  Požadavek na fakturaci

  Prohlášení o zpracování osobních údajů:

  Prohlášení

  Odvolání souhlasu


  Podmínky pobytu dítěte na táboře:

  Smluvní podmínky  Odjezdové místo
  Praha-Černý most: Zimní tábor OKO 2013 Odjezdové místo
  Praha-Roztyly: Odjezdové místo Roztyly
  Přidáno v 24. 5. 2018 15:34, autor: Alexandr Hupcej
Zobrazení příspěvků 1 - 1 z 1 Zobrazit více »