Info rodičům‎ > ‎Kam jezdíme‎ > ‎

Areál tábora Janovičky

Letní tábor v čisté přírodě

Tábor Janovičky u Broumova

Charakteristika tábora

 Areál tábora leží u  vesnice Janovičky 7 km od Broumova. Najdete v něm travnatá hřiště i dostatečné zázemí v deštivém počasí. 

K dispozici je běžné sportovní a táborové vybavení, pingpongové stoly. V jeho bezprostředním okolí jsou rozsáhlé jehličnaté lesy a louky. 

Na dolní rozsáhlé plošině jsou travnatá hřiště na fotbal, pískové hřiště na volejbal a prostor pro oddílové hry a společné aktivity tábora. 

K areálu patří lanové centrum s nízkými lanovými překážkami.

Děti bydlí ve 4-lůžkových chatkách. Nejmenší děti obývají pokoje v hlavní budově, kde jsou WC a sprchy společné na chodbě. 

V samostatných budovách najdete další umývárky, WC a sprchy. Vodu odebíráme z veřejného vodovodu. 

Tábor slouží od svého vzniku v 70. letech minulého století dětské rekreaci. Hlavní budova a všechna sociální zařízení prošla nedávnou rekonstrukcí. 

Tábor Janovičky Tábor Janovičky Tábor Janovičky Tábor Janovičky Tábor Janovičky Tábor Janovičky Tábor Janovičky Tábor Janovičky Tábor Janovičky Tábor Janovičky Tábor Janovičky Tábor Janovičky Tábor Janovičky Tábor Janovičky Tábor Janovičky Tábor Janovičky Tábor Janovičky Tábor Janovičky Tábor Janovičky Tábor Janovičky Tábor Janovičky Tábor Janovičky Tábor Janovičky Tábor Janovičky Tábor Janovičky