Letní tábory 2009

Letní tábory OKO - tábory poznání a zábavy


Přejděte na letošní letní táboryVítáme všechny malé dobrodruhy a dobrodružky od 6 do 15 let, kteří chtějí prožít své prázdniny naplno a s úsměvem. Naše letní tábory 2009 umožní každému vybrat si z široké nabídky aktivit tu nejlákavější, poznat na táboře spoustu opravdových kamarádů a vydat se s nimi vstříc novým dobrodružstvím.

                                                                                                   Novinky 24.8.2009 - fotky z táborů 2009

tabor-sopka-eldorado-2009        Letní tábor 2009 Trhová Kamenice - Železné hory                     Letní tábor 2009 Doubí - na břehu Lužnice

Klasické tábory 2009

Přímo v srdci Chráněné oblasti Železné hory leží letní tábor Trhová Kamenice, na břehu vodácké Lužnice najdete letní tábor Doubí.

Každý z našich letních táborů uspokojí většinu zájemců, i když se jejich představy o letním táboře mnohdy liší. Nejčastěji děti na táboře zaujmou činnosti se spoustou her v přírodě, koupáním a sportováním s programem pro klasický letní tábor. Napomáhá tomu romantická příroda s protékající řekou (Chrudimka a Lužnice), vzrostlé okolní lesy a četné příležitosti ke koupání, hrám a výpravám za poznáním. Vycházíme z české táborové školy a inspirujeme se Foglarovým odkazem. 

Specializované tábory 2009

 


 

  Občas dětí zatouží po změně - mohou zvolit speciální koňské tábory,
cyklistický tábor,
keramický tábor
nebo golfový tábor.

Prožít tábor umožňujeme i dětem, u nichž je kvůli celiakii nutná bezlepková dieta

Program na letních táborech 2009

Na klasických ani na specializovaných táborech nepřijdete o diskotéky, táboráky, stezky odvahy, putovní tábory pěší nebo vodácké. Záleží jen na samotných dětech, jakou činnost si zvolí z naší nabídky Sestav si sám svůj program

V roce 2008 jsme na táboře zkusili dvě novinky - paintball a kulinářský kroužek. Byly přijímány s nadšením, proto je uskutečníme i v letošním táboře.

Těší nás, že se na naše tábory pravidelně hlásí aktivní a zvídavé děti, které chtějí něco nového poznat a prožít. A právě pro ně rádi připravujeme naše společné PRÁZDNINY NAPLNO nebo-li  letní tábory OKO 2009 - tábory poznání a zábavy.
 
TIP
10 otázek,

které Vám pomohou najít správný tábor pro Vaše dítě


Termíny a ceny   

Přihlášky