Tábor rodičů s dětmi - jak jsme začínali

Opět pořádáme Tábor rodičů s dětmi.

Tábor pro rodiče s dětmi do 8 let ve srubovém táboře Doubí u Lužnice. Připravený program dovolí lehkou ochutnávku táborového života uprostřed přírody a pozitivně naladěných lidí.
tabory-oko-2009

Přejděte na Tábor rodičů s dětmi

Tábor pro rodiče s dětmi do 8 let ve srubovém táboře Doubí u Lužnice. Připravený program dovolí lehkou ochutnávku táborového života uprostřed přírody a pozitivně naladěných lidí.

Pro koho je akce připravena

Tábor pro aktivní rodiny, kde si hrají s dětmi jejich rodiče, poznávají a zkoušejí nové aktivity a rádi si vyzkouší spolupráci i soutěžení se stejně naladěnými rodinami. Tábor je také dobrou školou sebepoznání a vstřebání impulzů pro další rozvoj dětí.

tabory-oko-2009

Navazujeme na předchozí bejby tábory v Horním Bradle a Trhové Kamenici, které proběhly společně s běžným dětským táborem. Letos bude areál tábora sloužit výhradně našim potřebám. Předpokládáme účast cca 20 rodin.

Vítejte ve Skřítkově

Staňte se malými nebo velkými skřítky a prožijte společné hry, soutěžení v lese, na louce, ve vodě nebo pod střechou. Skřítkové nám pomohou třeba při výrobě přírodních šperků, postavíme pro ně lesní domečky, naučíme se písničky, básničky nebo tanečky a zkusíme se celí zapatlat při výrobě keramiky a dalších výtvorů a výrobků. Provedou nás úskalími večerního pohádkového lesa, cestou za pokladem, nasměrují všechny malé i velké cyklisty po okolních lesních cestách nebo nás dovedou k tajemným kráčejícím stromům.

V dopoledním programu se budou střídat společné činnosti sportovní, tvořivé a soutěžní. Při nich předpokládáme aktivní účast rodičů - pomohou svým menším nebo méně šikovným dětem a sami si také zkusí něco vyrobit a zapojí se do soutěží a hrátek.

Připravíme k tomu veškeré pomůcky a materiál (papíry, čtvrtky, vodovky, tempery, fixy, nůžky, krepové papíry, provázky atd.), sportovní vybavení (míče, míčky, velké kostky apod.). Nebudou chybět ani sladké odměny, jejichž výherci se stanou samozřejmě všichni malí účastníci soutěží.

Pro zájemce domluvíme společnou návštěvu koňské farmy - malí se svezou na ponících, větší děti si mohou vyzkoušet pohled na svět ze sedla opravdového koně a pohladíme si i jiná domácí zvířata.

Večery mohou rodiče strávit u táboráku (buřty, kytara), vrhneme se na výrobu masek na karneval pro naše spící andílky i pro sebe. Můžeme se také oddat sladkému nicnedělání, klábosení se starými a novými přáteli nebo odpočinku.

Přejděte na Tábor rodičů s dětmi

tabory-oko-2009 tabory-oko-2009 tabory-oko-2009 tabory-oko-2009 tabory-oko-2009 tabory-oko-2009 tabory-oko-2009