Tábor sebeobrany - Street fight


Tipy na nejlepší sebeobranu

Život je boj a nemá pravidla. Budeš na něj připraven. Zpacifikuješ útočníka na ulici a poradíš si s drzounem ve škole. Hned totiž poznáš, jakým způsobem se mu nejlépe ubráníš. Naučíš se různé styly sebeobrany a pouličního boje. A se získaným sebevědomím dosáhneš úspěchu. Budeš si více věřit a ostatní tě budou respektovat. 

Tábor street fight sebeobrany je určen klukům a holkám od 10 do 17 let.

sebeobrana street fight pro děti

Je lepší box nebo kickbox?

Každý způsob sebeobrany má svou hodnotu. Záleží proti čemu se bráníte, proti jakému soupeři. Jiná je situace na ulici, jiná na bitevním poli a jiná ve škole. V našem kurzu sebeobrany se nebudeš specializovat na jeden bojový sport. Poznáš pak snáze, jaký styl bude pro tvou osobní ochranu nejúčinnější.

Zabývat se budeš následujícími bojovými sporty. Každý z nich ti pomůže ubránit se násilí na ulici nebo ve škole. Vybereš si z každého nejúčinnější prvky.

  • Box
  • Kickbox
  • Judo
  • Muaj
  • Thai
  • Aikido
  • Krav Maga
  • Fitbox

Sebeobrana bez tělesné kondice nefunguje

Při trénování sebeobrany si výrazně zlepšíš svou tělesnou kondici, anebo taky zhubneš, pokud to bude tvým cílem.

Před nácvikem bojových technik, se ze všeho nejdřív důkladně rozcvičíš. Pohybem a sportem nejprve svaly připravíš na rychlé údery a kopy. Až poté je začneš nacvičovat.

Posléze se naučíš, jaký úder a kop zvolit proti úderům a kopům agresora. Jaké obranné techniky zvolit a jak předejít jeho útoku. 

Nacvičíš také okamžitou obranu proti noži, obušku nebo pistoli.

Kromě sebeobrany se budeš věnovat různým sportům, lukostřelbě, zkusíš slaňování a lanové překážky, čluny nebo kanoe a prožiješ spousty legrace a večerní zábavy, třeba při diskotéce. K létu jistě patří koupání a dobrá parta kamarádů a vedoucích.

Prohlédněte si fotky z našich táborů

Co je dobré vzít s sebou:

Je dobré vzít volné oblečení, v kterém se ti bude dobře trénovat. Máš-li, vezmi si boxerské rukavice a ochrannou boxerskou kuklu. Kupovat je ale nemusíš, půjčíme ti naše.

Termín/cena - Tábor sebeobrany - Street fight 2015

- pro děti 10-17 let

Turnus Termín 2015 Délka Cena Informace
a dokumenty
 
Podolí I
2. turnus
25.7.-7.8. 14 dní 4.400 Kč Informace Podolí I
2. turnus
  turnus obsazen

Informace pro všechny tábory

Všechny naše letní tábory 2015 najdete v přehledu táborů v sekci Letní tábory 2015