Letní tábory‎ > ‎

Jógový tábor

Zábavná jóga pro děti

Jóga má mnoho různých cest, zahrnujících lidské bytí a potřeby. Vykročíme zlehka na jednu z nich - vesele a s překvapujícími zážitky pro děti 6-15 let.

Jógový tábor

Seznámení s jógou

Jóga na táboře žádné dítě neomezí v prázdninových radovánkách. Budeme sportovat, hrát společné hry, pořádat výpravy do lesa, opečeme si buřta u táboráku nebo trsat na diskotéce. 

S jógou se děti seznámí nenásilně, třeba při zkoušení nenáročných pozic. Uvolní se přitom, uvědomí si své dýchání a příjemně protáhnou tělo. Pozice jsou nenáročné a pro děti zcela přirozené, často některé z nich mimoděk zaujímají i v běžném životě. Výběr pozic přizpůsobíme  věku a předchozí zkušenosti dítěte s jógou.

Jógová cvičení vedou ke zklidnění a malý jogín se může lépe soustředit na své pocity a společný prožitek s ostatními. Nabídneme mu lehkou ochutnávku na začátku jógové cesty, která mu pomůže v životě zvýšit psychickou odolnost a vyrovnanost.

Kdo jógový tábor povede

Garantem jógového programu a jedním z přítomných lektorů je Lucie Krejčířová, velká propagátorka jógy. Lucie žije se svou rodinou v Anglii, ale pravidelně dojíždí do Čech, aby také zde vedla své kurzy jógy. Pro někoho může být zajímavé, že hodlá k účasti na našem táboře přesvědčit i děti ze svých anglických kurzů jógy.

Co si vzít s sebou

Každý účastník jógového tábora by si měl s sebou vzít svou vlastní podložku pro cvičení. Ideální je speciální, jógová, ale v nouzi lze vystačit i s běžnou karimatkou.

Termín/cena - Jógový tábor 2018

- pro děti 6-15 let

Turnus Termín 2018 Délka Cena Informace
a dokumenty
Nová Paka
2. turnus
9.8.-16.8. 8 dní 3.300 Kč Informace Nová
Paka 2. turnus

Informace pro všechny tábory

Všechny naše letní tábory 2018 najdete v přehledu táborů v sekci Letní tábory 2018

Podřízené stránky (1): Yoga Camp