Eva Volková

tabor-sopka-eldorado

Ahoj, jmenuji se Eva Volková a už se opět moc těším na další táborovou sezónu. Vystudovala jsem Vysokou školu ekonomickou v Praze obor Finance a k tomu jsem si jako vedlejší specializaci zvolila pedagogiku.

Už mnoho let se věnuji soukromé výuce žáků a studentů běžných předmětů ze základní a střední školy. Dětem se věnuji i v mimoškolních aktivitách, především v sportovní a taneční oblasti. Myslím si totiž, že pohyb je pro děti v dnešní počítačové době opravdu důležitý. 

Na tábory jezdím od první třídy. Nejdřív klasické s celotáborovou hrou, později s různým zaměřením, nejvíce mě bavily taneční a jazykové tábory. Vždycky jsem se ale těšila na partu kamarádů, na vedoucí a na táborový program. Když jsem v šestnácti letech na tábor jako dítě jet už nemohla, stala jsem se praktikantkou a v osmnácti jsem „povýšila" na vedoucí oddílu. 

Na tábory OKO jezdím od roku 2006. Nejdříve jako oddílová vedoucí, později jako programová vedoucí, zástupce hlavního vedoucího a v posledních letech jako hlavní vedoucí. Myslím tedy, že jsem si prošla téměř všemi funkcemi na táboře a nabrala tak spousta zkušeností. 

Během roku se věnuji především tanci. Proto i na táboře volím jako hlavní aktivitu například Zumbu, která je i jednou z velkých lákadel na mém turnuse. Nocovat pod širákem mi ovšem také není vůbec cizí. Nezaleknu se ani koní. Naopak, inline brusle nazouvám jen bez diváků a obalená chrániči. Ruční práce ovládám jen tak tak a s foťákem si rozumím jen vzdáleně. Nejen na tyto aktivity jsem pozvala na náš turnus ty, kteří se toho nebojí a rozumí jim víc než já. 

Toto léto jedu jako hlavní vedoucí na turnus do Trhové Kamenice a na poslední turnus v Podolí I a už se těším na Vás a Vaše dětičky. Pokud na mě máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na mě kdykoliv obrátit. Před táborem i v jeho průběhu.

Comments