logo oko

Letní tábory OKO

Anglický tábor

Funny English - Letní tábor s angličtinou

Biflování slovíček ani gramatika nehrozí. Ani žádné sezení v lavicích před tabulí. Naopak si budeš normálně hrát a užívat letního tábora. Jen tak mimochodem navíc pohovoříš anglicky s vedoucími a kamarády.

anglický jazykový tábor

Angličtina s úsměvem

Všichni tušíme, že bez znalosti angličtiny se dnešní děti v budoucnu neobejdou. Přesto se učí cizím jazykům neochotně. V cizí zemi se bojí promluvit nebo se na cokoliv zeptat.

Naše akce jim pomůže odbourat jejich obavy a ostych. Začnou více věřit svým schopnostem a v novém školním roce budou hodiny angličtiny pro ně větší zábavou.

Naším cílem není naučit děti více slovíček nebo procvičovat gramatiku. I když k nějakému zlepšení dojde, největší přínos vidíme v pozitivním naladění dětí ke školní výuce jazyků. A příjemné táborové zážitky by jim k tomu měly pomoci. Vzpomínky na pohodovou letní angličtinu vzbudí jejich chuť k dalšímu učení. Ty jsou podle nás prospěšnější, než snaha děti do výuky nutit.

Komu je tábor s angličtinou určen

Anglická komunikace prospěje určitě každému, bez rozdílu jeho jazykové vyspělosti. Děti si užijí běžný letní tábor a nebudou o prázdninách stresování žádnou vynucenou výukou, Naopak prožijí bezva tábor s atraktivním programem. Vše bude přirozenou formou a jakoby mimoděk absolvují jednotlivé výukové lekce během běžné hry nebo noční výpravy. Zkušení lektoři jim pomohou a motivují je v jejich snažení.

Tábor prospěje mírně pokročilým až pokročilým. Pro úplné začátečníky určen není.

Ve Fotogalerii si můžete prohlédnout více fotek z proběhlých táborů.

Termín/cena - Anglický tábor 2019

- pro děti 9-15 let

Turnus Termín 2019 Délka Cena Stav
Trhová Kamenice 28.7.-10.8. 14 dní 5400 Kč Obsa­zeno
ikona pdf

Informace pro všechny tábory

Všechny naše letní tábory 2019 najdete v přehledu táborů v sekci Letní tábory 2019

Podrobné informace ke všem turnusům a typům letních táborů OKO najdete na:

Důležité informace pro letní tábory 2019 »

Přihláška