logo oko

Letní tábory OKO

Jógový tábor

Zábavná jóga pro děti

Jóga má mnoho různých cest, zahrnujících lidské bytí a potřeby. Vykročíme zlehka na jednu z nich - vesele a s překvapujícími zážitky pro děti 6-15 let.

Jógový tábor

Seznámení s jógou

Jóga na táboře žádné dítě neomezí v prázdninových radovánkách. Budeme sportovat, hrát společné hry, pořádat výpravy do lesa, opečeme si buřta u táboráku nebo trsat na diskotéce.

S jógou se děti seznámí nenásilně, třeba při zkoušení nenáročných pozic. Uvolní se přitom, uvědomí si své dýchání a příjemně protáhnou tělo. Pozice jsou nenáročné a pro děti zcela přirozené, často některé z nich mimoděk zaujímají i v běžném životě. Výběr pozic přizpůsobíme  věku a předchozí zkušenosti dítěte s jógou.

Jógová cvičení vedou ke zklidnění a malý jogín se může lépe soustředit na své pocity a společný prožitek s ostatními. Nabídneme mu lehkou ochutnávku na začátku jógové cesty, která mu pomůže v životě zvýšit psychickou odolnost a vyrovnanost.

Kdo jógový tábor povede

Garantem jógového programu a jedním z přítomných lektorů je Lucie LAND, velká propagátorka jógy. Lucie žije se svou rodinou v Anglii, ale pravidelně dojíždí do Čech, aby také zde vedla své kurzy jógy. Pro někoho může být zajímavé, že hodlá k účasti na našem táboře přesvědčit i děti ze svých anglických kurzů jógy.

Co si vzít s sebou

Každý účastník jógového tábora by si měl s sebou vzít svou vlastní podložku pro cvičení. Ideální je speciální, jógová, ale v nouzi lze vystačit i s běžnou karimatkou.

Ve Fotogalerii si můžete prohlédnout více fotek z proběhlých táborů.

Termín/cena - Jógový tábor 2023

- pro děti 6-15 let

Turnus Termín 2023 Délka Cena Stav
Nová Paka 2. turnus 8.8.-17.8. 10 dní 5900 Kč
ikona pdf

Informace pro všechny tábory

Všechny naše letošní letní tábory najdete v přehledu táborů v sekci Letní tábory 2023

Podrobné informace ke všem turnusům a typům letních táborů OKO najdete na:

Důležité informace pro letní tábory 2023 »

 Přihláška 

Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Jogový tábor v Nové Pace Letní tábory OKO Eldorádo Jógový tábor Letní tábory OKO Eldorádo Jógový tábor Letní tábory OKO Eldorádo Jógový tábor
×