logo oko

Letní tábory OKO

Laser game k vyzkoušení

Laser game v táboře Doubí

Moderní technika zavítá i na tábory v Doubí. Všichni od 6 do 17 let si mohou zkusit laser game v otevřeném terénu. Hru řídí počítač a hned uvidíte, jak jste dopadli. Laser game je skvělá zábava pro malé i velké.

Naše laserová puška je velmi lehká, váží jen lehce přes kilo (1,1 kg). Takže delší hraní neunaví ani nejmenší bojovníky a všichni si tak užijí hru na maximum. Díky špičkové optice mají zbraně dostřel až 180 m, čehož paintballoví ani airsoftoví příbuzní nikdy nedosáhnou.

Čistý čas hraní je 60 minut. Bude sehráno více her s obtížností podle vyspělosti hráčů ve skupině. Není zapotřebí žádného speciálního vybavení, stačí sportovní obuv a oblečení do lehkého terénu podle aktuálního počasí.

V ceně 240 Kč je zapůjčení veškerého vybavení (laserová puška, helma) a profesionální organizace her. Po každé hře se hráči dozví míru své úspěšnosti v porovnání se soupeři a spoluhráči.

Laser game k vyzkoušení můžete zatrhnout v přihlášce. Místo ve hře pak pro Vašeho potomka garantujeme. Dodatečné přihlášení je také možné, ale vždy ještě před zahájením turnusu. Přihlášení v průběhu tábora je méně spolehlivé, z organizačních důvodů už není potvrzení místa v laser hře jisté.

V roce 2022 bude laser game k vyzkoušení pouze v táboře Doubí, na všech třech turnusech, v jiných areálech nikoliv. Skalní stoupenci hry s laser zbraní mají možnost přihlásit se na náš laser game tábor

A jak je to s bezpečností laserových zbraní?

Laser se používá pouze v laser arénách, a jen kvůli světelným efektům à la vesmírné války apod. Zaměřovač zbraně však pracuje se zcela bezpečným infrazářením a s laserem nemá společného zhola nic, kromě názvu samozřejmě.

Laser game na táboře Laser game na táboře Laser game na táboře Laser game na táboře Laser game na táboře Laser game na táboře Laser game na táboře Laser game na táboře Laser game na táboře Laser game na táboře Laser game na táboře Laser game na táboře Laser game na táboře Laser game na táboře Laser game na táboře Laser game na táboře
×