logo oko

Letní tábory OKO

Laser game tábory 2022

Laser game v přírodě

Moderní technika zavítala na tábory. Všichni od 9 do 15 let si mohou zkusit populární zábavu známou z laser arén, tentokrát však uprostřed lesů. Hry jsou maximálně férové, vše řídí neúplatný počítač a hned víte, jak jste dopadli. Laser game rozvíjí spolupráci a kamarádskou pomoc a podporuje chování v duchu fair-play.

Laser game tábory pro mladé bojovníky od 9 let
 • Vedoucí ti vysvětlí, jak se chovat v terénu, jakou zvolit taktiku k přelstění protivníka a jak dobýt jeho území.
 • Důležité je naučit se také bezpečnému chování v lesním terénu, při tréninku nebo k soupeřům při boji. Přeběhni nepozorovaně území a vpadni nepříteli do boku.
 • Naučit se střílet trvá jen chvíli, při hustých střílečkách v hustým lese ti stoupne adrenalin v krvi a prožiješ opojení po úspěšném zásahu protivníka a nadšení po vítězství svého týmu
 • Dozvíš se, jaké je vhodné oblečení a jak se maskovat.
 • Naučíme tě zacházet se zbraní ve všech situacích.
 • Porovnáš si svoje výkony a zlepšení s výkony svých kamarádů a kamarádek.
 • Pochlubíš se rodičům a spolužákům získanými trofejemi a každopádně ti zůstanou hezké vzpomínky.
  U moře byl každý, ale na Laser game táboře?

Tábor s laser game zbraněmi - program

V laser arénách bývá tma a různé světelné efekty. U nás naopak hrajeme ve dne uprostřed lesů nebo přímo v táboře či jeho blízkosti. Naše laserová puška je velmi lehká, váží jen lehce přes kilo (1,1 kg). Takže delší hraní neunaví ani nejmenší bojovníky a všichni si tak užijí hru na maximum. Díky špičkové optice mají zbraně dostřel až 180 m, čehož paintballoví ani airsoftoví příbuzní nikdy nedosáhnou.

Naučit se ovládat zbraň zvádneš okamžitě, osvojit si taktické myšlení v boji trvá déle. Vedoucí ti předají základní znalosti hráče, zlepšíš se v týmové taktice a spolupráci. Sehrajeme spoustu her, od jednodušších k složitějším. Všichni máte stejnou zpraň, ale každý může mít jinou roli, stejně jako v reálném boji nebo PC hře. Prožiješ drobné prohry, když ses špatně kryl, ale také opojení z mnoha úspěšných zásahů a mnoha vítězství svého týmu.

Vyvážený poměr zábavy s moderní zbraní a klasického táborového programu. Sportovní vyžití, každodenní nabídka kroužků, celotáborová hra. Prohlédněte si fotky z našich táborů.

tábor s laser game

Co si vzít s sebou:

Vlastně nic speciálního není třeba. Mysli jen na to, že se budeš pohybovat v lesním terénu a v něm schovávat, ryche přebíhat a krčit před palbou nepřítele.
 • Nezbytné jsou dobré boty, které se hned nepromočí.
 • A ideálním oblečením jsou maskáče. Tohle klasické vojenské oblečení tě nezklame. Stačí ovšem i běžné oblečení do lesa.

A jak je to s bezpečností laserových zbraní?

Laser se používá pouze v laser arénách, a jen kvůli světelným efektům à la vesmírné války apod. Zaměřovač zbraně však pracuje se zcela bezpečným infrazářením a s laserem nemá společného zhola nic, kromě názvu samozřejmě.

"... líp si dokáže utáhnout tkaničky na botách. To asi potřeboval při "boji", aby se mu nemotaly kolem. To dřív flákal."

Ve Fotogalerii si můžete prohlédnout více fotek z proběhlých táborů.

Termín/cena - Laser game tábor 2022

- pro děti 9-15 let

Turnus Termín 2022 Délka Cena Stav
Podolí I, 2. turnus 11.7.-22.7. 12 dní 6000 Kč
ikona pdf
Podolí I, 4. turnus 4.8.-17.8. 14 dní 6400 Kč
ikona pdf
Podolí I, 5. turnus 17.8.-26.8. 10 dní 5100 Kč
ikona pdf

Informace pro všechny tábory

Všechny naše letošní letní tábory najdete v přehledu táborů v sekci Letní tábory 2022

Podrobné informace ke všem turnusům a typům letních táborů OKO najdete na:

Důležité informace pro letní tábory 2022 »

 Přihláška 

Laser game tábor Laser game tábor Laser game tábor Laser game na táboře Laser game na táboře Laser game na táboře Laser game na táboře Laser game na táboře Laser game na táboře Laser game na táboře Laser game na táboře Laser game na táboře Laser game na táboře Laser game na táboře Laser game na táboře Laser game na táboře Laser game na táboře Laser game tábor Laser game tábor Laser game tábor Laser game tábor Laser game tábor Laser game tábor Laser game tábor Laser game tábor Laser game tábor Laser game tábor Laser game tábor Laser game tábor Laser game tábor Laser game tábor Laser game tábor Laser game tábor Laser game tábor Laser game tábor Laser game tábor Laser game tábor Laser game tábor Laser game tábor Laser game tábor Laser game tábor Laser game tábor Laser game tábor Laser game tábor Laser game tábor Laser game tábor Laser game tábor Laser game tábor Laser game tábor Laser game tábor Laser game tábor Laser game tábor Laser game tábor Laser game tábor
×