logo oko

Letní tábory OKO

Paintball k vyzkoušení

Paintball v Podolí I

Téměř každý táborník a tábornice od 9 let na našich táborech v Podolí I si může vyzkoušet paintball. V ostatních našich areálech možnost jednorázového paintballu není. Paintball k vyzkoušení je zahrnut v programu některých typů táborů, anebo je možné si jej doobjednat za příplatek.

Určen je účastníkům Akčního tábora v Podolí I, ti jej mají zahrnut v ceně a v přihlášce jej již nevolí. Vaše dítě se jej u zmíněného typů tábora účastní automaticky a dostane k tomu dále popsané vybavení.

Ostatním zájemcům za příplatek 300 Kč půjčíme paintballovou zbraň, příslušenství zbraně - bombu s pohonným plynem, zásobník paintballových kuliček a paintballovou masku. K tomu každý vyfasuje 200 paintballových kuliček a má na půlden o adrenalinovou zábavu postaráno.

Kvůli paintballu jsme vybudovali špičkové lesní hřiště, případně k paintballovým bojům využijeme rozsáhlé zalesněné okolí tábora.

Co si musí vzít s sebou každý zájemce o jednorázový paintball:

  • Oblečení ze silnější látky, ideální jsou maskáče, ale stačí i běžná bunda a kalhoty. I když jde barva z oblečení snadno vyprat, je vhodnější si obléci nějaké starší.
  • Šátek na ochranu krku,
  • pevné boty,
  • další ochranné pomůcky dle vlastní úvahy - rukavice (např. kožené, pracovní, lyžařské), kšiltovku apod.
Paintballové hřiště - tábor OKO v Podolí I Paintballové hřiště - tábor OKO v Podolí I Paintballové hřiště - tábor OKO v Podolí I Paintballové hřiště - tábor OKO v Podolí I Paintballové hřiště - tábor OKO v Podolí I Paintballové hřiště - tábor OKO v Podolí I Paintballové hřiště - tábor OKO v Podolí I Paintballové hřiště - tábor OKO v Podolí I Paintballové hřiště - tábor OKO v Podolí I Paintballové hřiště - tábor OKO v Podolí I Paintballové hřiště - tábor OKO v Podolí I Paintballové hřiště - tábor OKO v Podolí I Paintballové hřiště - tábor OKO v Podolí I Paintballové hřiště - tábor OKO v Podolí I Paintballové hřiště - tábor OKO v Podolí I Paintballové hřiště - tábor OKO v Podolí I
×