Letní tábory‎ > ‎

Taneční tábor

Taneční tábor s moderním tancem

Zaměříme se na street dance, latinsko-americké tance a také na zumbu, pilates, MTV dance. Čili směsice různých stylů současného tancování.

Je určen pro děti 7-15 let.

Taneční tábor OKO 2013

"Dneska už to kdekdo ví, disco je teď v Podolí"

Disco tancování začalo v 60. letech minulého století, v 70. letech zažilo obrovský rozmach a také nyní si stále drží svou popularitu. Disco dance je rychlý tanec, tancovaný na rychlou rytmickou hudbu. Dávají se do něj i prvky gymnastiky.

Naši lektoři povedou naše taneční tábory v Podolí I, zaměřené na více stylů tancování, včetně disco a street dance. 

Taneční tábor - program

Tancování se budou účastníci věnovat každý den. Osvojí si základní znalosti moderního tancování, zlepší se v týmové spolupráci. Budou secvičeny taneční sestavy, od jednodušších k složitějším. Každý tanečník prožije drobné prohry, když se zrovna nedaří, ale také opojení z mnoha úspěšných vystoupení a mnoha vlastních úspěchů i úspěchů svého týmu.

Pokud se chceš zdokonalit třeba v hip-hopu nebo breakdance, naučíme tě základní kroky i pokročilejší sestavy. Pomůžeme ti zvládnout improvizaci, dostaneš návod jak vymýšlet své vlastní kroky. Lekce vedeme rozumným tempem, aby se každý pomalu ale dobře vše naučil.

Dostaneš chuť se zlepšovat a tancování tě jistě ještě více nadchne. Naši lektoři jsou trpěliví a mají spoustu zkušeností s tancem i výukou. Bude pro ně radost naučit tě různé styly street dance. Tancovat budeš dopoledne, občas také odpoledne nebo večer (pokud je potřeba doladit nácvik na vystoupení). Jinou možností je trénovat polovinu dopoledne a k tomu polovinu odpolední doby.

Malý počet účastníků a dostatečný počet lektorů dovolí individuální přístup ke každému tanečníkovi.

Vyvážený poměr taneční zábavy a klasického táborového programu. Tancování účastníci věnují zhruba 50 % času. Tréninky jsou proloženy odpočinkovými aktivitami, zajímavými činnostmi a zábavnými večery. Sportovní vyžití, každodenní nabídka aktivit a kroužků. Prohlédněte si fotky z našich táborů.

Co si vzít na tancování

Na tancování jsou nejlepší pohodlné taneční nebo sportovní boty, volné kalhoty nebo tepláky a volné a delší triko. Nejlepší oblečení je takové, ve kterém budeš mít volnost pohybu, nebude tě nikde nic škrtit ani tlačit a hlavně se v něm budeš cítit dobře.

Street dance, Hip-hop taneční tábor

A víte

  • co to je street dance?
  • jaký je rozdíl mezi hip-hop, breakdance a lockingem?

Termín/cena - Taneční tábor 2018

Pro děti 7-15 let

Turnus Termín 2018 Délka Cena Informace
a dokumenty
 
Podolí I
2. turnus
11.7.-22.7. 12 dní 4.500 Kč Informace Podolí I
2. turnus
  turnus obsazen
Podolí I
5. turnus
17.8-26.8. 10 dní 3.700 Kč Informace Podolí I
5. turnus
 turnus obsazen

Informace pro všechny tábory

Všechny naše letní tábory 2018 najdete v přehledu táborů v sekci Letní tábory 2018

Podřízené stránky (2): Andrea Vavrincová David Taz Lajpert