logo oko

Letní tábory OKO

Army tábor

Podporují nás:

Army shop

Vojenský tábor 2019

Tábor s vojenskou tematikou ocení všichni dobrodruzi a dobrodružky od 9 do 15 let. V roli neohroženého bojovníka si užijí napětí i legraci. Úkoly a tajné mise prověří fyzickou a psychickou odolnost každého účastníka a jeho vůli po vítězství.

Vojenský tábor 2014 pro děti MASH

Nezbytná kázeň a propracované scénáře bojových úkolů nejsou samoúčelné - umožní zorganizovat náročnější aktivity a děti mohou prožít tábor na maximum svých schopností a s velkým nadšením. Tábor rozvíjí spolupráci a kamarádskou pomoc a podporuje chování v duchu fair-play.

Army tábor - program

S nějakou formou vojenského života se děti setkají každý den. Vojenští profesionálové je seznámí s ryze vojenskými disciplínami jako je vojenská taktika, bojový poplach, vojenská přísaha, střelba na cíl a střelecké hry (airsoft, paintball, vzduchovka). 

Naučí se přežít v přírodě a účastní se denních i večerních misí. K tomu budou potřebovat zvládnout orientaci v přírodě, práci s mapou a poradíme jim, jak se maskovat a nepozorovaně vpadnout protivníkovi do zad.

Kromě vojenských aktivit se děti věnují různým sportům, lukostřelbě, zkusí slaňování a lanové překážky, raftování, naučí se základy první pomoci a prožijí spousty legrace a večerní zábavy, třeba při diskotéce. K létu jistě patří koupání a dobrá parta kamarádů a vedoucích.

Prohlédněte si fotky z našich táborů

army tábor

Co si vzít s sebou

Nezbytný je dobrý spacák. Přibal si oblečení ze silnější látky - ideální jsou maskáče, šátek nebo čepici na ochranu před sluncem, pevné boty ještě jedny náhradní. Kdo má, může si vzít ešus a karimatku, kupovat je ale nemusíte.

Paintbal na vyzkoušení v ceně

Zapůjčení zbraně, masky a k tomu 200 ks paintballových kuliček je pro všechny účastníky Army tábora zdarma. Podrobnější rmaci k oblečení a vybavení pro paintball najdete v obecných rmacích níže.

Ve Fotogalerii si můžete prohlédnout více fotek z proběhlých táborů.

Termín/cena - Army tábor 2019

- pro děti 9-15 let

Turnus Termín 2019 Délka Cena Stav
Podolí I, 3. turnus 21.7.-3.8. 14 dní 5600 Kč Obsa­zeno
ikona pdf
Podolí I, 4. turnus 3.8.-16.8. 14 dní 5400 Kč Obsa­zeno
ikona pdf

Informace pro všechny tábory

Všechny naše letní tábory 2019 najdete v přehledu táborů v sekci Letní tábory 2019

Podrobné informace ke všem turnusům a typům letních táborů OKO najdete na:

Důležité informace pro letní tábory 2019 »

Přihláška