logo oko

Letní tábory OKO

Tábor s paintballem

Paintballové tábory v přírodě

Všichni dobrodruzi a dobrodružky od 9 do 15 let, kteří si chtějí zkusit populární sport a zároveň nepřijít o klasický letní tábor, ocení tábor s paintballem.

Paintball zdaleka není jen o střílení, ale rozvíjí spolupráci a kamarádskou pomoc a podporuje chování v duchu fair-play.

Vedoucí ti vysvětlí, jak se chovat v terénu, jakou zvolit taktiku k přelstění protivníka a jak dobýt jeho území.

Důležité je naučit se také bezpečnému chování v lesním terénu, při tréninku nebo k soupeřům při boji. Přeběhni nepozorovaně území a vpadni nepříteli do boku.

Naučit se střílet trvá jen chvíli, při hustých střílečkách v hustým lese ti stoupne adrenalin v krvi a prožiješ opojení po úspěšném zásahu protivníka a nadšení po vítězství svého týmu.

paintballový tábor 2010
 • Dozvíš se, jaké je vhodné oblečení a jak se maskovat.
 • Naučíme tě zacházet se zbraní, rozebrat ji a čistit.
 • Porovnáš si svoje výkony a zlepšení s výkony svých kamarádů a kamarádek.
 • Pochlubíš se rodičům a spolužákům získanými trofejemi a každopádně ti zůstanou hezké vzpomínky.
  U moře byl každý, ale na Paintballovém táboře?

Paintballový tábor - program

Paintballem se budou děti zabývat každý den (na 14-denním táboře ob den). Seznámí se s bezpečným chováním a významem ochranných pomůcek. Předáme jim základní znalosti paintballového hráče a zlepší se v týmové taktice a spolupráci. Bude sehráno spoustu paintballových her, od jednodušších k složitějším - nejčastěji v našem painballovém hřišti. Každý hráč prožije drobné prohry, když se špatně kryl, ale také opojení z mnoha úspěšných zásahů a mnoha vítězství svého týmu.

Vyvážený poměr paintballové zábavy a klasického táborového programu. Sportovní vyžití, občasná nabídka kroužků, celotáborové akce. Prohlédněte si fotky z našich táborů.

golf 2009

V ceně je a zajistíme

 • paintballovou zbraň (žádný šunt, ale nově dodanou přímo z USA)
 • příslušenství zbraně - bombu s CO2 a zásobník paintballových kuliček
 • paintballovou masku s dvojitým, termálním sklem, které se nemlží. Bezpečně tě ochrání a je v ní dobře vidět i do stran.
 • V ceně je 1000 kusů paintballových kuliček - mělo by stačit na celou dobu.
  Pokud by ti tohle množství nestačilo, vezmi si nějaký peníz pro dokoupení dalších (100-300 Kč).

Co si musí každý účastník vzít s sebou:

 • oblečení ze silnější látky - ideální jsou maskáče
 • šátek na ochranu krku
 • pevné boty
 • další ochranné pomůcky dle vlastní úvahy - rukavice, kšiltovka apod.
"... líp si dokáže utáhnout tkaničky na botách. To asi potřeboval při "boji", aby se mu nemotaly kolem. To dřív flákal."

Potravinářská barva z rozprsklých kuliček jde sice dobře vyprat, ale přeci jen je lepší nějaké starší oblečení - při hraní v lese dostane hodně zabrat.

Vlastní painballovou zbraň je možno vzít, paintballové kuličky radši ne (kvůli zajištění bezpečnosti ostatních střelců).

A víte

 • jak se vyrábí paintballová kulička?
 • jaký je rozdíl mezi paintballem a airsoftem?
 • kdo přišel první s paintballem a kde se hráli první matche?
 • jaký je rozdíl mezi military paintballem a sportovním paintballem?
 • jak je to správně? Paintbolový tábor, painbolový tábor nebo painballový tábor?

Termín/cena - Paintballový tábor 2024

- pro děti 9-15 let

Turnus Termín 2024 Délka Cena Stav
Podolí I, 1. turnus 28.6.-9.7. 12 dní 7300 Kč
ikona pdf
Podolí I, 3. turnus 20.7.-2.8. 14 dní 7900 Kč
ikona pdf
Podolí I, 5. turnus 15.8.-24.8. 10 dní 6200 Kč
ikona pdf

Informace pro všechny tábory

Všechny naše letošní letní tábory najdete v přehledu táborů v sekci Letní tábory 2024

Podrobné informace ke všem turnusům a typům letních táborů OKO najdete na:

Důležité informace pro letní tábory 2024 »

 Přihláška 

Paintballové hřiště - tábor OKO v Podolí I Paintballové hřiště - tábor OKO v Podolí I Paintballové hřiště - tábor OKO v Podolí I Paintballové hřiště - tábor OKO v Podolí I Paintballové hřiště - tábor OKO v Podolí I Paintballové hřiště - tábor OKO v Podolí I Paintballové hřiště - tábor OKO v Podolí I Paintballové hřiště - tábor OKO v Podolí I Paintballové hřiště - tábor OKO v Podolí I Paintballové hřiště - tábor OKO v Podolí I Paintballové hřiště - tábor OKO v Podolí I Paintballové hřiště - tábor OKO v Podolí I Paintballové hřiště - tábor OKO v Podolí I Paintballové hřiště - tábor OKO v Podolí I Paintballové hřiště - tábor OKO v Podolí I Paintballové hřiště - tábor OKO v Podolí I Paintballové hřiště - tábor OKO v Podolí I Paintballové hřiště - tábor OKO v Podolí I Paintballové hřiště - tábor OKO v Podolí I Paintballové hřiště - tábor OKO v Podolí I Paintballové hřiště - tábor OKO v Podolí I Paintballové hřiště - tábor OKO v Podolí I Paintballové hřiště - tábor OKO v Podolí I Paintballové hřiště - tábor OKO v Podolí I Paintballové hřiště - tábor OKO v Podolí I Paintballové hřiště - tábor OKO v Podolí I Paintballové hřiště - tábor OKO v Podolí I Paintballové hřiště - tábor OKO v Podolí I Paintballové hřiště - tábor OKO v Podolí I Paintballové hřiště - tábor OKO v Podolí I Paintballové hřiště - tábor OKO v Podolí I Paintballové hřiště - tábor OKO v Podolí I Paintballové hřiště - tábor OKO v Podolí I Paintballový tábor Paintballový tábor Paintballový tábor Paintballový tábor Paintballový tábor Paintballový tábor Paintballový tábor Paintballový tábor Paintballový tábor Paintballový tábor Paintballový tábor Paintballový tábor Paintballový tábor Paintballový tábor Paintballový tábor Paintballový tábor Paintballový tábor Paintballový tábor Paintballový tábor Paintballový tábor Paintballový tábor Paintballový tábor Paintballový tábor Paintballový tábor Paintballový tábor Paintballový tábor Paintballový tábor
×