logo oko

Letní tábory OKO

Areál tábora Podolí I

Tábor uprostřed lesů

areál tábora Podolí I Jižní Čechy

Charakteristika tábora

mapa tábora v Podolí I

Areál tábora Podolí I je situován uprostřed lesů. Koupání je v rybníku, sousedícím s táborem, a v menším bazénu.

Ubytování je ve srubech, WC a sprchy jsou společné. V každém srubu může pohodlně přebývat až 10 dětí, jeho zastřešená veranda dobře poslouží i v deštivém počasí.

Oddíl nejmenších dětí bydlí v samostatné chatě s vlastním WC. Ve stejně chatě bydlí i jejich oddílový vedoucí.

V areálu najdete travnatá hřiště na fotbal a volejbal a prostor pro oddílové hry a společné aktivity tábora i dostatečné zázemí v deštivém počasí. K dispozici je běžné sportovní a táborové vybavení, čluny na projížďku v přilehlém rybníku, pingpongové stoly.

Pro paintball využíváme naše špičkové lesní paintballové hřiště nebo rozsáhlý lesní terén v okolí areálu.

Odvážní zájemci se mohou svézt 80 metrovým lanovkovým sjezdem přes rybník.

Bezprostřední okolí areálu obklopují ze všech stran hluboké lesy. Zdravá příroda s velkým množstvím borůvek a hub vybízí k hrám, cyklistickým výletům i adrenalinovému paintballu či airsoftu.

V samostatných budovách najdete další umývárny, WC, sprchy a ošetřovnu. Vodu odebíráme z veřejného vodovodu. Tábor slouží od svého vzniku v 70. letech minulého století výhradně dětské rekreaci.

areál tábora Podolí I Jižní Čechy areál tábora Podolí I Jižní Čechy areál tábora Podolí I Jižní Čechy areál tábora Podolí I Jižní Čechy areál tábora Podolí I Jižní Čechy areál tábora Podolí I Jižní Čechy areál tábora Podolí I Jižní Čechy areál tábora Podolí I Jižní Čechy areál tábora Podolí I Jižní Čechy areál tábora Podolí I Jižní Čechy areál tábora Podolí I Jižní Čechy areál tábora Podolí I Jižní Čechy areál tábora Podolí I Jižní Čechy areál tábora Podolí I Jižní Čechy areál tábora Podolí I Jižní Čechy areál tábora Podolí I Jižní Čechy areál tábora Podolí I Jižní Čechy areál tábora Podolí I Jižní Čechy areál tábora Podolí I Jižní Čechy areál tábora Podolí I Jižní Čechy areál tábora Podolí I Jižní Čechy areál tábora Podolí I Jižní Čechy areál tábora Podolí I Jižní Čechy areál tábora Podolí I Jižní Čechy areál tábora Podolí I Jižní Čechy areál tábora Podolí I Jižní Čechy areál tábora Podolí I Jižní Čechy areál tábora Podolí I Jižní Čechy
×